Junior ServiceNow Developer/Consultant

Navigation aller Website-Bereiche

Digitalizujeme Váš svet!

  • Miesto práce: Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Termín nástupu: dohodou
  • Mzdové podmienky (brutto): 1 400 EUR/mesiac, Výsledná nástupná mzda bude dohodnutá na pohovore a odvíja sa od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločne s kolegami zo Slovenska a z Nemecka budeš pracovať na medzinárodných projektoch. Získaš u nás certifikáciu na platformu ServiceNow a budeš pracovať s javascriptom, samotnou platformou a komunikovať s klientom.

Čo vyžadujeme

  • základná znalosť aspoň jedného programovacieho jazyka (javascript, java, python)
  • prehľad v databázach (sql)
  • technický background, schopnosť logicky uvažovať a samostatne riešiť problémy
  • znalosť nemeckého jazyka minimálne na úrovni B1

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Individuálne hodiny nemeckého jazyka v rámci pracovnej doby s lektorom a skupinové konverzácie s kolegami
  • 5x za rok sick day
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť pracovať z domu, alebo z nášho officu v BA. U náš nenájdeš žiaden open space, ale pekné a útulné kancelárie
  • Máš u nás možnosť získať rôzne certifikácie
  • Multisport alebo Benefit card. Vyber si čo Ti viac vyhovuje
  • Koncoročný finančný bonus
  • Ponúkame referral bonus až vo výške 1000 EUR

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

  • Áno

Ak Ťa pozícia zaujala, neváhaj nám poslať svoje CV na kariera@materna.com, radi sa s Tebou stretneme osobne.

Set your preferences using the following checkboxes or buttons:

OK